pvc zemin kaplamaları

hAKKIMIZDA,

Real Yapı kurulmuş olduğu 1995 yılından bu yana “kaliteli ürün – iyi hizmet” ilkesinden ödün vermeden her sene çizgisini ve hedeflerini daha yukarılara taşımış bir firmadır.

Ülkemiz yapı sektöründe ki gelişmeleri yakından izleyen Real Yapı, gelen talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişletmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarda sahip olması ve hizmette kusursuzluk temel prensipleridir.

Müşterilerimize güç katarız ve onlara rekabet avantajı sağlarız. Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Tüm bilgi birikimimizi ve en iyi çözümlerimizi müşterimizin hizmetine sunar, böylece onların, hedeflerine hızlı ve etkin şekilde ulaşmalarını sağlarız.

 

VİZYONUMUZ,

Çağdaş teknolojiye hakim, kurumsallaşmış ve sürekli kendini iyileştiren yapımız ile ''Süreklilik ve Güvenilirlik özelliğine sahip Kaliteyi Yaratarak Markalaşmak" ve sektöründe lider firma olmak...

 

MİSYONUMUZ,

Seçkin çalışanlarımız ve Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, güvenilir, kaliteli çözüm ve hizmet sunmak.